Ron de Jeremy XO 15 ročný

Druh rumu Tmavý rum, Obsah alkoholu: 40%
Krajina pôvodu Krajina pôvodu: Panama
Vek Vek: 15 rokov
Určenie Pre mužov Pre ženy

Naše hodnotenie rumu Ron de Jeremy XO 15 ročný

Silná alkoholová vôňa, ktorý v prvom momente rozhodne prekvapí, ale neskôr ústúpi až napokon ucítite ovocno-pomarančový profil. Chuťou má ostrejší charakter, takže nebude pre slabšie povahy :). Chuť je napriek tomu veľmi prijemne pomarančová až svieža. Na jazyku ostáva jemne pikantná a v hrdle silnejšia dochuť. Každopádne s malými náznakmi po sladkosti si vás určite získa. Za mňa veľmi príjemný rum na pravidelnejšie pitie, pretože určite svojou premyslenou chuťou nesklame.

Vôňa super. Je sladká, jemná a bez alkoholových tónov. Chuťovo je príjemne sladký a jemne trpký. Svieži na začiatku a jemne ostrý na konci v hrdle. Slušné pitie :).

Čo o rume hovorí výrobca / distribútor

Tento rum je príjemným blendo viacerých prémiových rumov pôvodom z Jamajky, Guyany Trinidadu, či Barbadosu. Toto spojenie viacerých rumov dozrieva až 15 rokov v dubových sudoch po bourbone. Má komplexnú arómu a chuť s tónmi po karamelizovaných orecoch a korení. Záver je dlhý, hladký, zaoblený a rozhodne očarí. na vôni by malo byť cítiť aj cherry colu, zrelé mango a jemnú dymovosť po dubovom dreve.